ENG
 
             
 
 
Hızlı Erişim

Anasayfa
Kurumsal
Icosa Systems
Kullanım Alanları
Projelerimiz
Üretim
Haberler
İletişim
 
 
Endüstriyel ve Stoklama

Birçok fabrika ya da üretim tesisinin, üretilen malzemenin saklanması ve korunması için büyük stok sahalarına ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Günümüzde mevcut stok sahaları, yeterince ekonomik olmayışı ya da ihtiyaç duyulan hacimleri sağlayamayışı gibi dezavantajlara sahiptirler. Kubbe biçimli stok sahaları, yine bu noktada bahsi geçen avantajları ile ihtiyaca tam cevap verebilmektedir.

Dizayn ve kurulumu firmamız tarafından yapılan kubbeler; üreticilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, ekonomik ve aynı zamanda işlevsel çözümler sunmaktadır.

Ayrıca, kubbe yapıların, rüzgar, deprem gibi doğal etkenlere dayanıklı yapısı, göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir tercih noktasıdır.

Bazı durumlarda, kullanım amacına yönelik olarak, stok sahalarının eliptik alanlı ya da konik şekilli olması gerekebilmektedir. Icosa Systems, belirtilen yapılara ihtiyaç duyulması durumunda, gereken stok sahalarını işletmenin kullanımına sunabilmektedir.

Petrol tankları, kimyasal malzeme tankları ve büyük çaplı sıvı tankları, kubbelerin kullanıldığı bir başka alandır. Maliyetin az olması, kapattığı alan boyunca taşıyıcı eleman kullanılmaması ve güçlü bir yapıya sahip olması nedenleri ile, çevresel şartlardan korunması gereken petrol ve kimyasal maddelerin stoklanması için son derece uygun bir çözüm durumundadır.

 

Endüstriyel alanda;

√ Stok sahaları

√ Silo çatıları 

√ Kimyasal Tanklar 

√ Sıvı tankları kapakları 

Stok Sahaları kapatılması konusunda, sözkonusu olan alanın düzenli geometride olması gerekmez.


  • Endüstriyel ve Stoklama
  • Endüstriyel ve Stoklama
  • Endüstriyel ve Stoklama
  • Endüstriyel ve Stoklama
Copyright © 2014 Icosa Systems
Web Tasarım Ankara