ENG
 
             
 
 
Hızlı Erişim

Anasayfa
Kurumsal
Icosa Systems
Kullanım Alanları
Projelerimiz
Üretim
Haberler
İletişim
 
 
Hakkımızda

Novitas Yapı Teknolojileri Mühendisleri  "kubbe ve serbest yüzeyler" üzerine yaptıkları uzun süreli çalışmalar sonucu, "ICOSA SYSTEMS" i geliştirmiştir.

Firmamız jeodezik kubbe ve serbest yüzeylerin tasarım ve imalatı üzerine hizmet vermektedir. Bu çalışmaların temelini, günümüz mimarlarının sınır tanımaz hayal gücünü gerçekleştirebilme arzusu oluşturmaktadır.

Jeodezik kubbelerin; stok sahaları, evler, petrol tankerleri, spor salonları, alış veriş merkezi çatıları gibi bir çok uygulama alanı bulunmaktadır.

Serbest yüzeyli yapılarda  ise, jeodezik çözümlerimiz kendilerine, mimarların tasarladığı özel projelerde çatı veya yüzey olarak kullanım alanı bulmaktadırlar.

Firmamız mühendisleri, uzun yıllar içinde edindikleri bilgi ve tecrübe birikimleri ile, serbest biçimli yapılar olarak adlandırdığımız, alışılmışın dışında mimarileri olan bu yapıları, "jeodezik kabuk yüzey yöntemi" ile hayata geçirebilmektedir. İstenilen serbest biçimli yapıların mühendislik çalışmaları, ileri bilgisayar teknolojisi kullanılarak, uygun standartlar incelenip yük tespitleri yapılarak, en hafif ve en ekonomik sonuçları verecek şekilde yapılmaktadır.

Copyright © 2014 Icosa Systems
Web Tasarım Ankara